Poznaj mnie
lepiej

kilka słów o mnie

 

Nazywam się Marlena Podgórska i jako psycholog pracuję z osobami, które chcą poprawić jakość swojego życia. Jestem osobą niewidomą, co nie przeszkodziło mi w zdobyciu wykształcenia, choć wymagało ode mnie sporo wysiłku. Wierzę, że ograniczenia są głównie w naszej głowie i to od nas zależy czy będziemy chcieli się z nimi zmierzyć. Jeśli chcesz pokonać swoje ograniczenia, zapraszam cię w podróż w głąb siebie aby odnaleźć drogę do zmiany swojego życia.

W czasie konsultacji bardzo uważnie słucham aby móc jak najlepiej zrozumieć perspektywę drugiego człowieka. Ważne jest też stworzenie atmosfery, która pomoże poczuć się bezpiecznie i ułatwi mówienie o rzeczach, o których nie raz nie wie nikt oprócz Ciebie.

W swojej pracy korzystam głównie z metod podejścia poznawczo-behawioralnego, czerpię również z terapii schematów, dialogu motywującego i mindfulness. Konkretne metody pracy dobieram dla każdej osoby indywidualnie. Jestem absolwentką studiów magisterskich Uniwersytetu SWPS o specjalności psychologia kliniczna. Uczyłam się również w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej, a także w szkole Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w czasie modułów praktycznych podczas studiów magisterskich (psychokardiologia oraz moduł przeciwdziałania przemocy w rodzinie).

Po ukończeniu studiów pracowałam w ośrodku pomocy psychologicznej, gdzie prowadziłam konsultacje psychologiczne pacjentów dorosłych. Odbyłam również staż kliniczny na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Szpitala Wolskiego w Warszawie oraz staż w Europejskim Telefonie Zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym.

współpracowałam również z Poradnią Leczenia Uzależnień i Współuzależnień Szpitala Wolskiego w Warszawie, gdzie prowadziłam terapię indywidualną oraz grupę terapeutyczną.

Stale podnoszę poziom swojej wiedzy poprzez czytanie literatury i uczestnictwo w szkoleniach dla profesjonalistów, a swoją pracę regularnie poddaję superwizji.

W czym mogę Ci pomóc?

zakres terapii

Jak umówić się na spotkanie?

Już na pierwszym spotkaniu dowiesz się jak uzyskać pomoc przy takich problemach jak przemoc domowa, napady lęku, brak zadowolenia z życia, stałe przygnębienie i smutek, czy problemy z nawiązywaniem bliskich relacji.

Pomogę także w leczeniu zaburzeń odżywiania, depresji i zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych

Zadzwoń i umów się na konsultację
510 790 788
lub napisz e-mail
onlinepsychoterapia@gmail.com
Jeśli chcesz, możesz skorzystać także z formularza kontaktowego, klikając przycisk poniżej: