Zdalna terapia dla Polaków za granicą

Formy pomocy

 
Polacy mieszkający za granicą, podobnie jak ci bez doświadczenia emigracji, mogą mieć potrzebę skorzystania z pomocy psychologicznej. Nie wszyscy znają język obcy na tyle dobrze by skorzystać z takiej pomocy w swoim obecnym miejscu zamieszkania, ale nawet u tych mówiących płynnie pojawia się obawa związana z niezrozumieniem słownictwa, które może pojawić się w gabinecie.

Poszczególne kraje odróżnia od siebie inna kultura, inna historia, co czasem również może utrudniać wzajemne zrozumienie się z terapeutą z powodu braku wspólnego doświadczenia jakim jest wieloletnie życie czy dorastanie w tym samym kraju. Poszukiwanie polskojęzycznego psychologa za granicą może oczywiście przynieść owocny efekt, jednak nie zawsze kończy się sukcesem, szczególnie jeśli zależy nam na tym aby nie tracić zbyt wiele czasu na dojazdy do gabinetu.

W tej sytuacji jednym z najlepszych rozwiązań wydaje się skorzystanie z psychoterapii online, która odbywa się w języku polskim i z terapeutą, który ma doświadczenie wieloletniego życia w Polsce. Bez względu na to gdzie mieszkasz, możesz regularnie uczestniczyć w psychoterapii by poprawić komfort swojego życia. Rozmawiaj z miejsca, w którym czujesz się bezpiecznie, a czas, który poświęciłbyś na dojazdy, możesz wykorzystać w inny sposób.

Polacy mieszkający poza granicami Polski doświadczają różnego rodzaju trudności. Jest dla mnie ważne aby mieli możliwość skorzystania z pomocy psychologicznej bez względu na miejsce swojego zamieszkania. Chcąc zapewnić taką możliwość, zdecydowałam się pracować online. Praca online zapewnia mi większą elastyczność niż stacjonarnie, więc większość stref czasowych nie stanowi przeszkody w umawianiu konsultacji.

Żadne badania nie pokazały by psychoterapia online była mniej skuteczna niż ta w gabinecie, więc jeśli się zaangażujesz, osiągnięte efekty mogą być takie same. Jeśli natomiast nie jesteś pewien czy taka forma współpracy jest dla ciebie odpowiednia, daj sobie czas rozważając wszystkie za i przeciw, a następnie podejmij najlepszą dla siebie decyzję.

W czym mogę Ci pomóc?

zakres terapii

Jak umówić się na spotkanie?

Już na pierwszym spotkaniu dowiesz się jak uzyskać pomoc przy takich problemach jak przemoc domowa, napady lęku, brak zadowolenia z życia, stałe przygnębienie i smutek, czy problemy z nawiązywaniem bliskich relacji.

Pomogę także w leczeniu zaburzeń odżywiania, depresji i zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych

Zadzwoń i umów się na konsultację
510 790 788
lub napisz e-mail
onlinepsychoterapia@gmail.com
Jeśli chcesz, możesz skorzystać także z formularza kontaktowego, klikając przycisk poniżej: